Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

en: About
he: אודות

en: Configuration name
he: שם התצורה

en: Configuration type
he: סוג הקונפיגורציה
