Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
