Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Name
pl: Nazwa

en: About
pl: O stronie

en: Configuration name
pl: Nazwa konfiguracji

en: Configuration type
pl: Typ konfiguracji
