Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Name
ru: Название

en: About
ru: Информация

en: Configuration name
ru: Имя конфигурации

en: Configuration type
ru: Тип конфигурации
