Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Name
sv: Namn

en: About
sv: Om

en: Configuration name
sv: Namn på konfiguration

en: Configuration type
sv: Typ av konfiguration
