Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Configuration name
ta: கட்டமைப்பின் பெயர்
