Modal (4.0.0) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
