Modal Page (4.0.0) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Customization
be: Наладка па тэхнічным умовам
