Modal (4.0.0) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Advanced
ca: Avançat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Delay
ca: Retard

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Usage
ca: Ús

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Customization
ca: Personalització

en: Administer settings
ca: Administreu els paràmetres

en: Master
ca: Mestre
