Modal Page (4.0.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
