Modal Page (4.0.0) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
