Modals (4.0.1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Help
da: Hjælp

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Advanced
da: Avanceret

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Parameters
da: Parametre

en: Changed
da: Ændret

en: Completed
da: Gennemført

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Language code
da: Sprogkode

en: Usage
da: Brug

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Customization
da: Tilpasning

en: Administer settings
da: Administrér indstillinger

en: Asc
da: Stigende
