Modal Page (4.0.16) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය
