Modal Page (4.0.2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Language code
bg: Код на език
