Modal (4.0.2) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
