Modals (4.0.21) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: OK
hr: U redu

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Parameters
hr: Parametri

en: Usage
hr: Upotreba

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
