Modals (4.0.21) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
