Modals (4.0.24) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Customization
be: Наладка па тэхнічным умовам
