Modals (4.0.24) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: OK
el: ΟΚ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Usage
el: Χρήση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Customization
el: Προσαρμογή

en: Administer settings
el: Διαχείριση των ρυθμίσεων

en: Enjoy!
el: Απολαύστε το!
