Modals (4.0.24) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
