Modals (4.0.24) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: OK
et: Olgu

en: Advanced
et: Täpsem

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Customization
et: Kohandamine

en: Administer settings
et: Seadistuste haldus
