Modals (4.0.24) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Help
fil: Tulong

en: Created
fil: Inilikha

en: Roles
fil: Mga papel

en: Published
fil: Inilathala
