Modals (4.0.24) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Created
kk: Құрылған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды
