Modals (4.0.24) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: OK
ku: باشە

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
