Modals (4.0.24) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Help
sq: Ndihmë

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Customization
sq: Personalizimi
