Modals (4.0.24) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
