Modal (4.0.29) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Languages
sr: Језици

en: Unpublished
sr: Необјабљено
