Modal Page (4.0.3) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: - Any -
sl: - Vse -
