Modal (4.0.33) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Language
gl: Idioma

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Published
gl: Publicado

en: OK
gl: Aceptar

en: Performance
gl: Rendemento

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Languages
gl: Idiomas

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Information
gl: Información

en: Usage
gl: Uso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: and
gl: e
