Modal (4.0.34) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Language
af: Taal

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Languages
af: Tale

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: and
af: en
