Modal (4.0.34) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Help
vi: Trợ giúp

en: ID
vi: Mã

en: Roles
vi: Vai trò

en: Published
vi: Đã công bố

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Information
vi: Thông tin

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: and
vi: và

en: Modal
vi: Cách thức
