Modal (4.0.35) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Language
ta: மொழி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: and
ta: மற்றும்
