Modal (4.0.36) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
