Modal Page (4.0.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Language
fa: زبان

en: ID
fa: شناسه

en: Published
fa: منتشر شده

en: OK
fa: موافقت

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Machine name
fa: نام ماشینی
