Modal Page (4.0.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Machine name
fr: Nom système

en: visitor
fr: Visiteur
