Modal Page (4.0.4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Language
gl: Idioma

en: Published
gl: Publicado

en: OK
gl: Aceptar

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Machine name
gl: Nome de sistema
