Modal Page (4.0.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Language
hi: भाषा

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: OK
hi: ठीक है

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Machine name
hi: मशीन नाम
