Modal Page (4.0.4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: visitor
hu: látogató

en: Modal
hu: Felugró ablak
