Modal Page (4.0.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
