Modal Page (4.0.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Language
id: Bahasa

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Machine name
id: Nama mesin
