Modal Page (4.0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: OK
ml: ശരി
