Modal Page (4.0.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Published
ne: प्रकाशित

en: OK
ne: ठिक छ
