Modals (4.0.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Language
tr: Dil

en: Published
tr: Yayında

en: OK
tr: Tamam

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Machine name
tr: Makine adı

en: visitor
tr: ziyaretçi
