Modal Page (4.0.4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Language
uk: Мова

en: Published
uk: Опубліковано

en: OK
uk: Гаразд

en: Parameters
uk: Параметри

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Modal
uk: Модальне
