Modal (4.0.40) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Languages
bs: Jezici

en: and
bs: i
