Modal Page (4.0.6) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Language
sr: Језик

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Unpublished
sr: Необјабљено
