Modal (4.1.15) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે

en: and
gu: અને
