Modal (4.1.16) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: OK
el: ΟΚ

en: Performance
el: Απόδοση

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Usage
el: Χρήση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: and
el: και

en: Enjoy!
el: Απολαύστε το!
