Modal (4.1.17) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Language
eo: Lingvo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: ID
eo: Identigilo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Performance
eo: Rendimento

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: and
eo: kaj
