Modal (4.1.2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: OK
ug: جەزملەش

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Languages
ug: تىل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dismiss
ug: يوشۇرۇش
